Zastoupení

VÝHRADNÍ DOVOZCE A DISTRIBUTOR

Společnost SAFE HOME europe je předním výhradním dovozcem a distributorem značek Kidde, FireAngel, Homematic IP, SAFE, Radal, FirePro, Master Lock, Ajax, Paradox, VERIA, Dahua, Hikvision, Ezviz, TVT, Eques a dalších leaderů bezpečnostního průmyslu.
Již po dlouhou řadu let jsme zavedenou a stabilní společností se silným postavením na trhu v oblasti bezpečnostních systémů a technologií.

VERIA je značkou ryze českého výrobce společnosti VERIA Trade, jenž v současné době patří mezi významné dodavatele bezpečnostních systémů a technologií se zaměřením na vývoj, výrobu a distribuci systémů jak pro domácí, tak komerční využití a je dceřinnou společností korporace SAFE HOME europe. Přináší nová řešení v podobě ekonomicky přijatelných systémů a bezpečnostních technologií, které umožňují zákazníkům lépe chránit své zdraví a majetek. Představuje aktuální trend, moderní design a uživatelský komfort.

HomeMatic IP je značkou německého výrobce eQ-3, který patří v odvětví smart home k nejvýznamnějším inovativním a technologickým představitelům na celosvětovém trhu.
Společnost eQ-3 byla šest krát za sebou označena nezávislým renomovaným švédským průzkumem Berg Insight za vůdčího lídra evropského trhu v kategorii smart home.
Se svými dalšími značkami Eqiva a HomeMatic tvoří eQ-3 podíl ve výši 40 % ze všech instalovaných whole-home-systémů v Evropě.
S více než 200 typy produktů má výrobce také nejširší portfolio v odvětví chytré domácnosti. Široká modularita, maximální spolehlivost a uživatelská přívětivost, takto jednoduše je možné definovat produkty společnosti eQ-3.

Společnost Ezviz je součástí mateřského uskupení korporace Hikvision a byla založena v roce 2013 s cílem vytvořit a aplikovat na globální trh novou generaci produktů primárně zaměřených na domácí bezpečnost, automatizaci a chytrou domácnost. Dnes již Ezviz představuje neustále se rozšiřující portfolio kvalitních a chytrých zařízení disponujících umělou inteligencí s vazbou na cloudové platformy.

Značka Ajax se během velmi krátké doby vypracovala mezi předního výrobce zabezpečovací techniky s celosvětovou distribucí. Klade velký důraz na vývoj i inovace a v kategorii zabezpečovacích systémů dnes již neodmyslitelně patří mezi absolutního průkopníka.
V Ajax Systems zkrátka věří, že i v dnešním nebezpečném světě je možné žít bez strachu. Vyvíjí bezpečnostní systémy, díky kterým se lidé nemusí obávat vloupání, požáru, zaplavení vodou či jiné mimořádné události, která může ohrozit jejich život, zdraví a majetek. Jsou spolehlivě ochráněni produkty Ajax.

Master Lock je celosvětově uznávanou společností a značkou, která je na světovém trhu považována za dlouhodobě působícího výrobce kvalitních mechanických zábranných systémů a bezpečnostních produktů. Celé generace byly v průběhu svého života doprovázeny výrobky Master Lock, se kterými se setkávaly doma, v zaměstnání nebo ve škole. Dnes společnost MasterLock přináší novou generaci inovativních řešení v oblasti zabezpečení.

Shenzhen TVT Digital Technology Co., Ltd. je přední světovou společností v oblasti bezpečnostních technologií, specializující se na vývoj a výrobu vysoce kvalitních systémů a zařízení pro video dohled a bezpečnostní řešení. Společnost TVT byla založena v roce 2000 a jejím cílem je poskytovat inovativní a spolehlivé bezpečnostní řešení, která zlepšují bezpečnost a ochranu zákazníků. V TVT věří, že technologie může hrát klíčovou roli v tom, jak chráníme naše domovy, firmy a veřejné prostory, a to je důvod proč neustále inovuje a vyvíjí nová řešení.

Od roku 1917 je společnost Kidde Safety z Velké Británie světovou jedničkou v oblasti protipožární ochrany. Po dobu již 100 let se nejen průmysl, armáda, aerolinky a hasiči, ale i jednotliví spotřebitelé spoléhají na detekční a hasicí systémy Kidde s cílem dosáhnout maximální bezpečnosti spojené s požárním rizikem. Firma Kidde klade maximální důraz na spolehlivost a kvalitu svých výrobků, která je podtržena až 10-ti letou zárukou.

Brand SAFE byl založen v roce 2010 v České republice a je prodejní značkou společnosti SAFE HOME europe. Představuje rostoucí portfolio produktů spojující nové technologické trendy v moderním designu s vysokou spolehlivostí a kompaktním provedením překračující hranice standardu. Nabízené produkty jsou cíleně vyvíjeny tak, aby bez kompromisů splňovaly i ty nejnáročnější požadavky evropského trhu a jeho zákazníků.

Dahua Technology je předním světovým výrobcem bezpečnostních systémů. Firma má druhý největší světový podíl na trhu a získala dominantní postavení především díky svým výrobkům z oblasti kamerových systémů. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a do vývoje nových technologií a inovací. Řešení Dahua jsou navržena tak, aby byla modulární a tím poskytovala flexibilní možnosti konfigurace.

Jeden z předních světových výrobců a dodavatelů produktů pro video dohled a monitoring. Společnost Hikvision byla založena v roce 2001 a rychle se rozrostla z malé firmy s týmem 28 lidí, do globálního nad národního podniku s více než 8000 zaměstnanci – včetně 2700 vývojových inženýrů. S tímto největším vývojovým týmem v kamerovém průmyslu má Hikvision schopnost neustálé inovace.

Kanadská firma PARADOX Security Systems byla založena v roce 1989 a vypracovala se mezi skalní výrobce zabezpečovací techniky. V současné době společnost nabízí kompletní sortiment produktů pro zabezpečení malých objektů, ale i velkých sídel nadnárodních společností. V nabídce nalezneme vše od jednoduchých čidel a ústředen, až po technologie k zabezpečení rozsáhlých a velkých systémů.

Eques Technology se sídlem v Šanghaji je předním světovým výrobcem hardwaru a softwaru v oblasti Smart Home bezpečnostních řešení. Za výrobky značky EQUES stojí tým inženýrů a vývojářů s více než desetiletou zkušeností v oblasti výzkumu, vývoje, programování a řízení telekomunikačních technologií M2M modulů.
V současné době je EQUES považována mezi absolutního lídra v oblasti Wi-Fi digitálních dveřních kukátek a má největší podíl na světovém trhu v těchto technologiích.

FireAngel je synonymem pro nejvyšší stupeň ochrany, kterou moderní technologie mohou zákazníkovi poskytnout. Výrobky této anglické značky vynikají svým designem, jsou snadno použitelné, nabízí širokou modularitu a vyžadují minimální údržbu. FireAngel jako jeden z mála výrobců požárního zabezpečení nabízí individuální řešení prostřednictvím nekonvenčních prvků požární ochrany určených pro nevidomé, slabozraké, osoby s poruchou sluchu nebo seniory.

Světla Power Flash jsou určena nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům. Systém byl navržen za účelem zvýšení bezpečnosti jako záchranný signalizační a světelný prostředek a nástroj pro krizové řízení dopravy či v mimořádných událostech. Výstražná světla plní funkci majáku, za účelem označení dopravních nehod, služebních vozů, v nouzi, k označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizací, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření a ohrazení prostor, vytyčení ploch, tras atd.

Radal Technology je jedinou společností, která vyvinula a vyrábí sofistikované řešení mezinárodně aplikovatelného detekčního systému zaměřeného na jednoduchou a účinnou kontrolu dodržování zákazu kouření. Systém nabízí ucelenou řadu detektorů a komponentů, včetně optického a akustického upozornění. Monitoring prostor 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Informační hlasové varování návštěvníků a zaměstnanců o signalizaci protikuřáckého kontrolního systému.

Společnost FirePro patří ke světové špičce v oblasti systémů potlačení požáru. Její produkty úspěšně chrání životy i majetek ve více něž 110 zemích světa a jsou používány v široké škále průmyslových aplikací, u kterých je vysoké riziko požáru, či výbuchu. Fire Pro to je hasicí systém k potlačení požáru s vysokou účinností, modularitou, kompaktností a minimálními nároky na údržbu. Systémy Fire Pro využívají nejnovější generaci patentované sloučeniny FPC. Po aktivaci se pevná sloučenina FPC přemění na rychle se rozvíjející a extrémně účinný kondenzovaný aerosol s mimořádnými hasicími účinky.

Rychlý kontakt

Pro jakékoliv technické informace, objednávky, návrhy na spolupráci nebo další informace neváhejte využít tento formulář.