Velkoobchod

Velkoobchodní činnost

 

V rámci velkoobchodní činnosti v oblasti bezpečnostních a dalších elektronických systémů určených k zajištění komerčních budov i rezidenčních objektů nabízí naše společnost ucelený sortiment výrobků.

Zajišťujeme expedici zboží ze skladových zásob vlastní dostupnosti, vždy vykrývající aktuální poptávanou kapacitu našich odběratelů s patřičnou rezervou několika měsíců, garantující plynulé zásobování a odbavení objednávek v celé šíři nabízeného sortimentu.

Námi nabízený sortiment zboží zahrnuje kvalitní značkové výrobky renomovaných výrobců s oblasti EZS (PZTS), ADS, CCTV a ONVS, EPS, přístupových systémů, obvodové ochrany a domovních systémů.

Produktové portfólio komplexně vykrývá možnost řešení realizace oblasti projektů od malých rezidenčních objektů až po komplexní integrované systémy zaměřené na náročné a sofistikované aplikace.

Náš tým odborných pracovníků je nápomocen našim odběratelům v oblastech zpracování cenových nabídek, návrhů řešení jednotlivých systémů s důrazem na adekvátní výběr nejlepšího řešení a s ohledem na ekonomickou náročnost investice a následného provozu aplikovaného systému.

Registrovaným partnerům je rovněž k dispozici technická i produktová podpora nebo organizace různých druhů odborných či produktových školení.

Rychlý kontakt

Pro jakékoliv technické informace, objednávky, návrhy na spolupráci nebo další informace neváhejte využít tento formulář.